KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 10493112
nr 1049 3112
Gouache
Oidentifierad konstnär, signerad, 69x49
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 20:32:58
300 kr
350 kr
400 kr
Gouache